Southwest  Disabled & Over 50 Angling Club

Club Championship page 4





 SUB TOTAL

     Page 1





 SUB TOTAL

     Page 2





 SUB TOTAL

     Page 3


     


   TOTAL




Best 16 Result

     Total

 

 The Top Ten    Placements

Geoff Stone


1

21

23

45

45

EIGHTH

Colin Butler

4

3


7

7


Bob Warren

6

4

6

16

16


Mike Chapman

20

10

5

35

35

TENTH

John Baker







Paul Haines

6

3

14

23

23


Dave Blakemore

4


2

6

6


Ray Bazeley

19

6

16

41

41

NINTH

Ian Cole







Rex Davis







Dave Gillard

3



3

3


Cliff Jenkins


6

4

10

10


Keith Ray

8

12

41

61

61

FORTH

John Thompson

6

4

9

19

19


Eddie Wynne

4

33

12

49

49

SIXTH

Pete Philips







Martin Alexander

8

2

1

11

11


Alan Smith

6

6

6

18

18


Mike Wilson


1

1

2

2


Ted Bethel

7

7

6

20

20


Simon Belsham

2



2

2


Bob Smith

9

41

29

79

77

SECOND

Keith Fisher

6



6

6


Harry Muir







Ray Ryder







Bob Feltham


4

8

12

12


Steve OTool



6

6

6


Phil Coulam

2



2

2


Pete Davis







Bill Ferries







Steve Horsewell







Chris Snow







Steve Wynne


2

3

5

5


Lionel Chidzey







Bob Price







Ray Cooper

7

2


9

9


Mike Laird

12

5


17

17


Mark Walsh


32

33

23

88

74

THIRD

Bob Tilley







Dave Stephenson

11

12

7

30

30


Bryan Hadley

21

13

13

47

47

SEVENTH

Steve Preece


5


5

5


John Barker

9



9

9


Rich Heatley

44

41

27

112

85

FIRST

Merv Sivell







Barry Counsell


10

3

13

13


Bob Purnell







Mike Teakel


3

10

13

13


Alan Jones

3


2

5

5


Darren North

30

23

5

58

58

FIFTH

Phil Cooper







Pete Uzzell


4

7

11

11


Matt Williams







John Macey







Mike Fergusson







Paul Davis



2

2

2






 SUB TOTAL

     Page 1


 SUB TOTAL

     Page 1





 SUB TOTAL

     Page 3


      TOTAL

Best 16 Result       Total

 TheTop Ten

 Placements

News  Diary Dates links Archived Picture Gallery Contacts Home
Match Results